header image
 

Žáci

Soutěže ve školním roce 2017-18

Černý Hynek.

28. 11. 2017 okresní soutěž ve florbale – chlapci, zúčastnili se Kropar Jan, Kořán Ladislav, Frank Jakub, Černý Hynek, Heidlberber Daniel, Uldrich Michael, Rubeš Adam, Janda Tomáš, Kollros Daniel a Kollros Hynek, umístili se na 9. místě.

21. 11. 2017 okresní soutěž ve florbale – dívky, zúčastnily se Hrachová Natálie, Mayerová Lucie, Kalistová Kateřina, Rebcová Olga, Malátová Viktorie, Franková Veronika a Fišerová Karin, umístily se na 5. místě.

13. října 2017 výtvarná soutěž Naše zahrádka – účastnili se žáci 1., 4. a 5. ročníku.

 

Dopravní soutěž

Ve čtvrtek 14. května proběhlo okresní kolo dopravní soutěže. Za naši školu se zúčastnili žáci pátého ročníku Kája Presslová, Anička Mundlová, Štěpán Marek a Víťa Preffer. Ve velké konkurenci se jim podařilo vybojovat první místo. Celé družstvo postupuje do krajského kola. Našim mladým cyklistům blahopřejeme a držíme palce do dalších bojů.

 

Okresní přebor v gymnastice

19. března 2015 proběhl okresní přebor v gymnastice. Naši školu opět reprezentovala žákyně 5. ročníku Pavla Švátorová a obhájila 1. místo z loňského roku. Pavlínce blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

 

Poděkování

Děkujeme všem žákům, kteří ve školním roce 2013 – 14 reprezentovali naši školu v soutěžích a přejeme pěkné prázdniny.

 

Krajské kolo dopravní soutěže BESIP

Ve čtvrtek a v pátek 22. – 23. 5. se konalo v Plzni krajské kolo dopravní soutěže BESIP. Náš okres reprezentovali vítězové okresního kola – žáci 5. ročníku Hynek Pikhart, Vojtěch Toman, Markéta Mayerová a Blanka Hrachová. Soutěž byla náročná a konala se v prostředí pro žáky neznámém. Všichni se snažili o co nejlepší výkon. Získali krásné 6. místo mezi školami Plzeňského kraje. Také jejich chování bylo příkladné. Těmto žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

 

Dopravní soutěž BESIP

V úterý 6. 5. 2014 se konalo okresní kolo dopravní soutěže BESIP. Za naši školu se zúčastnilo družstvo žáků 5. ročníku ve složení H. Pikhart, V. Toman., M. Mayerová a B. Hrachová. Všichni žáci si vedli skvěle. Blanka Hrachová vybojovala ve velké konkurenci 1. místo v ketegorii děvčat.
Celý soutěžní tým pak dokázal porazit všechna ostatní družstva a zvítězil poměrně velikým náskokem. Naši žáci tak postupují do krajského kola, které se bude konat 22. – 23. května v Melchiorově Huti. Všem žákům blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a držíme palce do dalšího klání.

22. 1. 2014 se konalo okresní kolo matematické olympiády – Vojtěch Toman se umístil na 10 – 13. místě (z 38 zúčastněných). Blahopřejeme.
27.3.2014 se konal v Klatovech okresní přebor v gymnastice. 1. místo v kategorii 4. a 5. tříd si vybojovala Pavla Švátorová, 5. místo v kategorii 1. – 3. tříd Anička Skořepová. Máme radost z jejich úspěchu a blahopřejeme.

 

Blahopřejeme žákyni 2. ročníku Aničce Skořepové

za úspěch v krasobruslařské soutěži. V měsíci lednu 2014 získala dvě zlaté medaile. V soutěži Podkrušnohorská bruslička a v soutěži Lounská bruslička. Přejeme mnoho dalších úspěchů.

 

Blahopřejeme žákyni 4. ročníku Pavle Švátorové

za úspěch v krajské soutěži ve sportovní gymnastice. Získala krásné druhé místo. Držíme palce do dalších soutěží.