Adventní čas a Vánoce v naší škole

Advent jsme zahájili již 28. listopadu návštěvou vánoční dílny v Družbě, kterou pořádalo Městské kulturní středisko v Klatovech. Děti si mohly vyrobit drobné vánoční ozdoby a dárečky, které si odnesly s sebou domů.

4. prosince jako každý rok navštívil děti v MŠ i ZŠ Mikuláš, anděl a čerti. Děti zarecitovaly básničky, zazpívaly písničky a zatančily si s čerty, za odměnu dostaly dáreček.

V posledním adventním týdnu proběhly již tradiční akce. Ve středu jsme se vypravili ke krmelcům a donesli nadílku lesním zvířátkům. Ve čtvrtek jsme si připomněli vánoční tradice u nás i ve světě v projektu nazvaném Advent a Vánoce. Předvánoční týden jsme zakončili společným zpíváním koled a posezením u vánočních stromečků.

Obrázky ze všech těchto akcí si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Děti, žáci i zaměstnanci školy děkují všem za spolupráci a za sponzorské dary a přejí do roku 2018 hodně zdraví, štěstí a osobních i pracovních úspěchů.

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at http://wp.skolavrhavec.info/wp-trackback.php?p=532 or subscribe to the RSS Comments Feed for this post.