Mikuláš a čerti ve škole

Je už v naší škole dlouholetou tradicí, že děti ve školce i žáky ve škole každoročně navštíví Mikuláš a čerti. Mikuláš byl opět důstojný, anděl něžný , čert strašidelný, čertička hezká, rychlá a vtipná. Děti mají z čertů respekt. Vždy si od Mikuláše vyslechnou kázání. Někdy je v něm víc pochvaly, jindy více pokárání. Nejstarší žáci měli letos za úkol ohodnotit sami sebe a Mikulášovi a čertům hodnocení přečíst. Mnohým se hlásek třásl. Těch, kterých se čerti ani nedotkli, mnoho nebylo. Někteří se dokonce na chvilku ocitli i v pytli. Každý ale nakonec balíček s ovocem dostal. Všichni slibovali, jak hodně a brzy se polepší !  Učitelé i zaměstnanci školy doufají, že své slovo dodrží.

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at http://wp.skolavrhavec.info/wp-trackback.php?p=457 or subscribe to the RSS Comments Feed for this post.