Podzimní ,, halloweenské ‘‘ posezení s rodiči

Dne 22.října 2015 jsme opět přivítali rodiče v naší školce na společném odpoledním tvoření s dětmi. S nadcházejícím svátkem všech duchů jsme pro ně připravili dlabání dýní a výrobu lucerničky.

I když si někteří zpočátku moc nevěřili a dýně dlabali poprvé, všem se díla velice zdařila. Děti ochotně pomáhaly svým rodičům, vybíraly motiv na dýni a pečlivě dohlížely, aby to maminka nebo tatínek nepokazili.

Připravené občerstvení ocenili nejen rodiče, ale i děti, které si pochutnaly na výborné bábovce od paní uč. Vávrové. Všichni jsme se báječně bavili. Děkujeme všem rodičům za účast a příjemně strávené odpoledne.

Jana a Jana

(Foto ve fotogalerii školy)

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at http://wp.skolavrhavec.info/wp-trackback.php?p=350 or subscribe to the RSS Comments Feed for this post.