Zahájení nového školního roku v mateřské škole

  1. září 2015 jsme zahájili nový školní rok. Přivítali jsme deset nových školáčků. Za velkého překvapení nás učitelek i rodičů se všichni adaptovali velice brzo a bez slziček. Někteří nechtěli první den ani domů, což nás velice těší a doufáme, že se jim ve školce bude líbit a společně zažijeme spoustu krásných chvil.

Hned v pátek 4. září jsme se sešli u zahajovacího táboráčku. Účast i atmosféra byla skvělá, všichni jsme se dobře bavili. Rodiče se poznali nejen navzájem, ale i s námi, báječně jsme si popovídali, zasmáli se.

Děkujeme tímto našim skvělým rodičům a doufáme, že vzájemná spolupráce se bude i nadále vyvíjet v tomto přátelském duchu.

 

Jana Vávrová a Jana Reitmajerová

Fotografie najdete ve fotogalerii školy.

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at http://wp.skolavrhavec.info/wp-trackback.php?p=336 or subscribe to the RSS Comments Feed for this post.