Z pohádky do pohádky

 

Základní umělecká škola Josefa Kličky z Klatov nastudovala  se svými žáky literárně dramatického a tanečního oboru dvě pohádky. O dvanácti měsíčkách a Červená Karkulka. A protože inspirací byly miniopery dvojice Uhlíř  a Svěrák, nemohli jsme odolat pozvání. Velkým lákadlem byla také skutečnost, že na jevišti mezi účinkujícími byli i vrstevníci našich žáků nebo dokonce spolužáci. Jednalo se o pěvecké sbory Sedmikrásky a Fialky.

Představení spojovalo živou hudbu, zpěv, tanec a herecké výkony. Atmosféra vystoupení byla strhující a diváci spontánně tleskali. Přejeme si, aby podobných představení bylo více a aby se představení stalo inspirací k volnočasovým aktivitám dalších dětí.

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at http://wp.skolavrhavec.info/wp-trackback.php?p=113 or subscribe to the RSS Comments Feed for this post.