header image
 

All posts in Leden, 2018

V průběhu ledna se celá škola zapojila do přípravy návrhu venkovní učebny. Děti se zaujetím vytvářely pestré modely altánů a jejich okolí a pedagogové spolupracovali s projektantem na finální podobě projektu, o který naše obec bude žádat. Návrhy dětí si můžete prohlédnout ve fotogalerii školy.

  • Dne 8. září 2017 jsme na školní zahradě pro rodiče a děti přichystali seznamovací táborák. V jeho průběhu se rozvinula bohatá diskuse na různá témata. Všichni si společně pohráli, prohlédli si interiér i exteriér školy a pochutnali na opečených buřtících.
  • Od října do listopadu 2017 jsme s dětmi vytvářeli výrobky na vánoční jarmark, který se konal v místní sokolské hale na hřišti 25. listopadu. Všichni jsme se na chvilku zastavili v předvánočním shonu v nádherně vyzdobené budově a nechali se unést kouzelnou atmosférou plnou radosti a lásky. Vše co děti vyrobily, se návštěvníkům tak líbilo, že jsme prodali veškeré zboží. Tímto bychom chtěli poděkovat všem za podporu.

 

  • V pondělí 4. prosince 2017 nás ve školce opět po roce navštívil pan Mikuláš s andělem a nechyběli ani čerti. O všech dětech měl Mikuláš zprávy, které mu přinesli čerti zapsané v pekelné knize. Vše ale dobře dopadlo, nikdo v pekle neskončil, všichni dostali odměnu a andělské pohlazení. Děkujeme manželům Langmajerovým , paní Rubášové, Vendule a Jirkovi Francovým za ochotu a skvělé provedení.

 

  •  14.prosince 2017 se za hojné účasti konala v prostorách školky vánoční besídka nejen pro rodiče. Děti potěšily své nejbližší pásmem básní, písní a tanečků. Všichni jsme si společně zazpívali koledy, vzájemně si popřáli vše nej….. v novém roce a závěrem děti předaly rodičům vlastnoručně vyrobená přáníčka a dárečky