header image
 

All posts in Září, 2015

22. 9. jsme si ve školní družině uspořádali program JÍME ZDRAVĚ. V něm  jsme navázali na projekt Ovoce, zelenina – zdravý životní styl, kterého se před prázdninami zúčastnila celá škola. Každý přinesl do školy nejoblíbenější ovoce nebo zeleninu. V týmech jsme vytvářeli nejrůznější obrazce a aranžmá, podle chuti rozeznávali jednotlivé druhy ovoce a zeleniny. Nakonec jsme si na výtvorech pochutnali.

Fotografie jsou umístěny ve fotogalerii školy.

  1. září 2015 jsme zahájili nový školní rok. Přivítali jsme deset nových školáčků. Za velkého překvapení nás učitelek i rodičů se všichni adaptovali velice brzo a bez slziček. Někteří nechtěli první den ani domů, což nás velice těší a doufáme, že se jim ve školce bude líbit a společně zažijeme spoustu krásných chvil.

Hned v pátek 4. září jsme se sešli u zahajovacího táboráčku. Účast i atmosféra byla skvělá, všichni jsme se dobře bavili. Rodiče se poznali nejen navzájem, ale i s námi, báječně jsme si popovídali, zasmáli se.

Děkujeme tímto našim skvělým rodičům a doufáme, že vzájemná spolupráce se bude i nadále vyvíjet v tomto přátelském duchu.

 

Jana Vávrová a Jana Reitmajerová

Fotografie najdete ve fotogalerii školy.

Školní rok jsme zahájili 1. září 2015. Do prvního ročníku nastoupilo devět nových prvňáčků a do čtvrté třídy přibyl jeden žák. Celkem máme ve škole 47 dětí.

Přejeme všem úspěšný školní rok a mnoho pěkných zážitků a dobrodružství  na cestě za poznáním.